Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 8.00-16.00, sobota: nieczynna
Paź
22
2018

II Powiatowy Konkurs Wiedzy o Samorzadzie rozstrzygniety

     Z przyjemnością informujemy, że "II Powiatowy Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym” zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Lubartowie i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Lubartowie został rozstrzygnięty.   Adresowany był do uczniów publicznych szkół dla młodzieży: liceów ogólnokształcących, techników i branżowych szkół I stopnia z Powiatu Lubartowskiego.

Więcej: II Powiatowy Konkurs Wiedzy o Samorzadzie rozstrzygniety

 
Wrz
11
2018

Sto lat Niepodleglej

     W związku z obchodami setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lubartowie organizuje powiatowy konkurs wiedzy – „Sto lat Niepodległej”. Jego celem jest: organizacja wydarzenia, wpisującego się w ogólnopolski nurt obchodów upamiętnienia 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości Polski, upowszechnianie wiedzy z zakresu historii i tradycji narodowych Polski, zainteresowanie historią niepodległości Polski, propagowanie wartości patriotycznych.

Więcej: Sto lat Niepodleglej

 
Wrz
03
2018

II Powiatowy Konkurs Wiedzy o Samorzadzie Terytorialnym

   Starostwo Powiatowe w Lubartowie i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lubartowie organizują II Powiatowy Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym. Celem Konkursu jest m. in. upowszechnianie wiedzy o samorządzie terytorialnym, pogłębienie wiedzy o lokalnym życiu społecznym, popularyzacja Powiatu Lubartowskiego.
   Konkurs przeznaczony jest dla uczniów publicznych szkół dla młodzieży: liceów ogólnokształcących, techników i branżowych szkół I stopnia z Powiatu Lubartowskiego.

Więcej: II Powiatowy Konkurs Wiedzy o Samorzadzie Terytorialnym

   

Strona 10 z 145