Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 8.00-16.00, sobota: nieczynna

Aktualności

Mar
20
2019

Powiatowe szkolenie dla dyrektorow

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Ariadna Zalewska

    19 marca 2019r. w Starostwie Powiatowym w Lubartowie odbyło się spotkanie dyrektorów bibliotek publicznych z Powiatu Lubartowskiego zorganizowane przez Powiatową Bibliotekę Publiczną w Lubartowie. Szkolenie otworzyła Pani Ewa Zybała Starosta Lubartowski. Głównym tematem spotkania było opracowanie strategii rozwoju bibliotek jako podstawowego narzędzia zarządzania instytucją. Podsumowano również działalność bibliotek publicznych powiatu lubartowskiego oraz województwa lubelskiego. Na zakończenie spotkania dyrektorzy bibliotek przedstawili plany i zadania swoich placówek w 2019 roku.

Więcej: Powiatowe szkolenie dla dyrektorow

 
Mar
20
2019

18 marzec szkolenie w WBP w Lublinie

PDFDrukujEmail

Zmieniony: środa, 20 marca 2019 12:33 Wpisany przez Ariadna Zalewska

     18 marca w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Lublinie odbyło się spotkanie dyrektorów i instruktorów bibliotek powiatowych i miejskich pełniących funkcje powiatowe. Na spotkaniu obecna była Dyrektor Powiatowej  Biblioteki Publicznej w Lubartowie. Takie szkolenia są dobrą okazją nie tylko do zdobycia wiedzy, ale również do dyskusji czy wymiany doświadczeń. Spotkaniu towarzyszyła wystawa „na papierze bez granic…” 6. Międzynarodowe Forum Artystyczne Instytutu Sztuk Pięknych Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie.

 

Więcej: 18 marzec szkolenie w WBP w Lublinie

 
Mar
11
2019

Smak Zawodu Bibliotekarz

PDFDrukujEmail

Zmieniony: poniedziałek, 15 kwietnia 2019 12:14 Wpisany przez Ariadna Zalewska

    Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lubartowie została partnerem w programie zdobywania kompetencji zawodowych w drodze mikropraktyk pn. Smak Zawodu. Program  adresowany jest zarówno do młodzieży wchodzącej na rynek pracy jak i do specjalistów z dziedziny doradztwa zawodowego. Smak Zawodu umożliwia wstępne zapoznanie się z realiami różnych zawodów bez wcześniejszego ukończenia kursu lub odpowiedniej szkoły.

Więcej: Smak Zawodu Bibliotekarz

 

Strona 8 z 107